7

ORLIMEX CZ, s.r.o.

ORLIMEX CZ, s.r.o.

PečeťOd svého vzniku v roce 1999 si společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. vybudovala pevnou pozici a v současné době zastává přední postavení na českém trhu mezi distributory truhlářských, obalových, vodovzdorných i fóliovaných překližek, OSB desek, durelisu, DTD, DVD.

Na základě zvyšujících se požadavků zákazníků na kompletní servis a prodejní sortiment velkoplošných dřevomateriálů se rozhodla společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. v roce 2007 opustit původní skladové prostory v Litomyšli, které již přestaly kapacitně vyhovovat náročným požadavkům trhu a na jaře 2007 došlo k realizaci investice do vlastního obchodního centra v Osíku u Litomyšle, kde společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. začala v polovině července 2007, na ploše více jak 10.000 m2 skladových kapacit, s distribucí dřevomateriálů v širokém kvalitativním sortimentu, rozmanitých dřevinách, formátech, tloušťkách, včetně zřízení nového nářezového centra.

Společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. působí již šestým rokem jako obchodní zastoupení belgického výrobce, společnosti Spano, pro oblast České republiky a Slovenské republiky. Společnost Spano je významným evropským výrobcem plošných dřevěných materiálů v mnoha modifikacích. Mezi nejrozšířenější typ patří v současnosti desky Durélis/Populair® a Durélis/Populair® Floor.

Za toto období se firmě podařilo zajistit rychlé dodávky a velmi příznivé ceny.

Prestiž společnosti ORLIMEX CZ, s.r.o. je postavena na spokojenosti zákazníka spočívající ve velmi kvalitním a spolehlivém dodavatelském servisu.

Stabilní struktura zahraničních výrobců a současně dodavatelů velkoplošných dřevomateriálů umožňuje společnosti ORLIMEX CZ, s.r.o., jako přímému dovozci (bez prostředníků), garantovat svým zákazníkům jedinečné ceny tohoto typu zboží na českém trhu, včetně nabídky významných slev a bonusů dle odběrového množství.
Strategie společnosti ORLIMEX CZ, s.r.o. je jednoduchá. Spokojený zákazník je pro obchodní společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. nejvyšší firemní hodnotou.

V roce 2019 oslaví ORLIMEX CZ, s.r.o. 20 let své působnosti v České republice.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Firma ORLIMEX je mladá, dynamická společnost, která se zabývá importem a exportem dřevomateriálů a která klade důraz na spokojenost zákazníka a jeho potřeby. Od zaměstnanců požadujeme spolehlivost, flexibilitu a týmovost. Odměnou pro zaměstnance je silná, prosperující firma, která si buduje silné postavení nejen v České republice, ale také v Evropě.

Firma ORLIMEX CZ, s.r.o. vypisuje tato volná pracovní místa:

- v současné době nevypisujeme žádná výběrové řízení.

Comments are closed.